Grand Resort (Crown, Imperial, Sea)

Resimler

REZERVASYON

Otel
* Lütfen, Otel'i seçin
Yerleştirme
Gece
Ayrılma
Yetişkin
Çocuklar

*Fiyatlar erken rezervasyon indirimini içerir

BİLGİ

“Grand Resort” apart oteli, “Crown Fort Club”, ” İmperial Fort Club” ve “See Fort Club” olmak üzere denize yakın bulunan üç kompleksi birleştiriyor. Plajdan 150-300 metre uzaklıkta, Sveti Vlas ve Elenite beldeleri arasında yer almaktadır. Ormanla çevrili komplekste temiz dağ havası deniz havası ile karışırken odalardan deniz ve dağa doğru muhteşem manzara açılıyor. Çam ormanına yakın olması, dinlenceyi faal tatil ile birlikte yapmanıza fırsat sağlıyor. Kompleksin altyapısı çeşitliliği ile etkiliyor!

Kompleks konuklarının hizmetine 3 restoran, bar, pastane, biri suni dalgalı, biri jakuzili olmak üzere 10 yüzme havuzu, su atraksyonlu 5 çocuk havuzu, 6 oyun sahası, 2 yiyecek mağazası ve bir et dükkanı, plaj eşyası, anmalık eşya ve giyim mağazaları çalışıyor. Komplekste ayrıca kuaför, manikür, pedikür hizmeti sunulur, hamamlı ve saunalı SPA merkezi, çamaşır yıkama ve ütü, döviz bürosu, eczane, sağlık merkezi, fitness, tenis sahası / mini futbol sahası, açık hava fitness aletleri, mini golf, masa tenisi ve bilyard, voleybol sahası, kiralık bisiklet, elektronik oyunlar, çocuk atraksyonları, kütuphane ve çocuk eğlence merkezi de bulunur.

Parkyeri, Internet ve havuz sandalyesi ücretsizdir!

Toplam 10 hektarlık alan üzerine kurulan “Grand Resort” kompleksi, 3,5 hektarlık yeşillik alanları ve bitki çeşitliliği ile etkiliyor, spor sahaları, havuz ve çocuk köşeleri ise 3 hektarlık alanlar kapsıyor! Otobüs hattının bulunması sayesinde Grand Resort”tan etraftaki beldelere hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmak mümkün: Elenite”ye 2 dakikada, Sveti Vlas”a 3 dakikada, Sunny Beach merkezine ise 10 dakikada ulaşılır.

Odaların tarifi

Konforlu studio odalar, oturma odası ve 1 yatak odası olmak üzere iki odalı, oturma odası ve 2 yatak odası olmak üzere 3 odalı, oturma odası ve 3 yatak odası olmak üzere 4 odalı suitler tamamen donatılıdır. Konaklama şartları – studio – 2 yetişkin, 2 odalı suitler 2+2, 3 odalı suitler – 4+2. Yemek pişirmek ve yemek yemek için gerekli tüm mutfak aletleri ve eşyası dahil olmak üzere tam donatımlı mutfaklar, dijital TV, her oda klimalıdır, yatak örtüsü ve havlu takımı bulunur. Crown Fort Club, Imperial Fort Club, Sea Fort Club aile tatili veya romantik tatiliniz için tam konfor sağlıyor!

Konaklama şartları

Yerleşme – saat 14.00’ten sonra
Odanın boşaltılması – saat 12.00’ye kadar